<
 

Baskı ve Tasarım Süreci

3D Tasarımlarınızın ekonomik şekilde baskısını almak için öncelikle herhangi bir CAD yazılımında 3D tasarımınızı oluşturun. Tüm 3D baskı ihtiyaçlarınızı karşılamak için 30'un üzerinde farklı dosya formatını ele alıyoruz.

Baskı planını oluşturma aşamasında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede projeniz için en uygun materyal seçimini birlikte yapabiliriz.

Tasarım konusunda desteğe ihtiyacınız halinde, projenize tasarım desteği sunmaktayız.

Tasarımınızı Yükleyin

En iyi sonuçlar için, .STL veya .OBJ biçiminde yükleme yapmanızı öneririz. Ama unutma, 30'un üzerinde farklı dosya türünü kabul ediyoruz.

Baskı Planınızı Oluşturun

Size en uygun üretim planını seçin. Tasarımınız için adet, boyut ve materyal seçiminizi belirtin. Tercihleriniz ve tecrübemizle en iyi seçimi birlikte yapalım.

Teslim Alın

Tasarımınızı fiziki şekilde görün ve sonrasında onayınız ile belirttiğiniz adrese en kısa süre içerisinde ulaştıralım. 

Instagram Hesabımız

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden müşteri deneyimleri ve 3D baskı ürünlerine ilişkin fikir sahibi olabilirsiniz.

Baskıdan Yeni Çıkanlar

Eğitim, Hobi, İş ve diğer amaçlarla ürettiğimiz veya üretim kabiliyetinde olduğumuz baskı ve tasarımlara ilişkin görsellerimizden ilham alabilirsiniz.

Daha fazlası için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Dikkat Edilecek Hususlar

Fiyat teklifimizi gün içerisinde belirttiğiniz e-posta adresinize ileteceğiz. Bu nedenle, aşağıdaki forma e-posta adresinizi eklemeyi ihmal etmeyin. 
Daha hızlı teklif almak için WhatsApp numaramıza mesaj atabilirsiniz.
3D baskı fiyatı, talep ettiğiniz ürünün boyutuna, üretileceği renk, malzeme, hassasiyet ve süre gibi değişkenlere göre gerçekleşmektedir. Projenize uygun olan yöntem ve seçenekleri sizlere aktarmaktayız. 
 
Aşağıda yer alan 3D Baskı Fiyat Teklif Formunu doldurarak ve dosya ekle alanından ilgili dosyalarınızı ekleyerek fiyat teklifimizi alabilirsiniz.
 
Çizim/Tasarım konusunda desteğe ihtiyacınız olması durumunda bu talebinizi de belirtirseniz istediğiniz nesnenin çiziminde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.